Oferta /  Nebraska

Nebraska

Nebraska - Nylon welur to tkanina zaprojektowana by być odporną na plamy i zabrudzenia. Większość zabrudzeń pozostaje na powierzchni w formie kropelek i może być łatwo wyczyszczona. Mocno zabrudzone obszary mogą być czyszczone za pomocą ogólno dostępnych środków piorąco-czyszczących.

Używać tylko środków na bazie wody !!!

Przyłożyć niewielką ilość środka piorącego do zabrudzonego obszaru. Odczekać 2-3 minuty i delikatnie wyczyścić, wykonując ruchy koliste, aż do zniknięcia plamy. Nie używać suszarki, pozostawić do samoczynnego wyschnięcia. Po wyschnięciu podnieść włos, wyczesując delikatną szczotką. Tak jak wszystkie rodzaje dobrego aksamitu, tkanina nylon welur jest wrażliwa na zagniecenia, co uwydatnia naturalne piękno materiału. Zagniecenia można usunąć lekkim strumieniem pary.

 

Czyszczenie i pielęgnacja....

 

Instrukcja prania i charakterystyka techniczna produktu....

 

zamówienie

Kolorystyka:

Nebraska BoneNebraska HunterNebraska StrawNebraska ChocolateNebraska ToastNebraska PepperNebraska CreminiNebraska LatteNebraska SpiceNebraska ScarletNebraska PersimmonNebraska CarotNebraska BlackNebraska Cream

 

Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Istnieje możliwość, że kolory tkanin na zdjęciach nie odpowiadają kolorom w rzeczywistości. W celu dokładnego dobrania odcienia zapraszamy do sklepów: Gdzie kupić?